Veletrh Svatbárium 2022 bude ONLINE

Současná situace nám při chystání tradičního veletrhu způsobila nemálo vrásek, a tak jsme zasedli ke kulatému stolu a rozhodli, že si to zopakujeme online – 22. a 23. ledna 2022 se uvidíme přes obrazovky našich počítačů. Už se na vás moc těšíme!

 

Nový koncept

Máme rádi výzvy, a proto letošní ročník zvedáme laťku a připravujeme pro vás dva dny nabité praktickými informacemi, milými setkáními a vizuální parádou. Poslední ročník virtuálního veletrhu měl úspěch, a tak věříme, že spousta z vás, kteří byste se fyzického veletrhu jinak účastnit nemohli, si ho užijete se vším všudy za obrazovkami, v teple rodinného krbu.

 

Odkud budeme vysílat?

Celý víkend s vámi budeme ve spojení z úžasných prostor Pivovaru Beránek – krásného svatebního místa u Hradce Králové s bohatou historií a stylovým dřevěným interiérem. Sice tam s námi nebudete moci být fyzicky, ale věříme, že na vás atmosféra dýchne i tak.

 

Přednášky od profíků

Se všemi profíky z oboru se budete moci seznámit díky přednáškám, jejichž témata vám budeme postupně odtajňovat. Budete mít také možnost spojit se s nimi živě a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá. Ideální příležitost, jak si omrknout, jestli vám padli do oka. Také můžete využít svatební poradny online. Uslyšíte například fotografa Vojtu Hurycha, holky ze Studio Kuráž, které si berou na starost koordinaci a výzdobu svateb, kameramany Romana Bezděka a Holas Videography nebo třeba floristku Verču (Verčino Kvítí) či šperkaře ze zlatnické dílny Daloo.

 

Virtuální prohlídka Beránkem

Provedeme vás po prostorách Pivovaru Beránek, abyste mohli nasát tamní atmosféru a třeba si i vizualizovat, jak by taková svatba tady mohla vypadat.

 

Rozhovory se zkušenými nevěstami

Není nad osobní zkušenost a radu od toho, kdo už si zařizováním svatby prošel. Uslyšíte tak také pohled z druhé strany, od nevěst, které ještě nedávno byly tam, kde jste teď vy a řešily úplně stejné věci.

 

Obřad nanečisto

Zorganizujeme klasický svatbební obřad se vším všudy. Celým tímto obřadem vás provede zkušená koordinátorka Markétka Z lásky bez vrásky. Budete tak moct získat zkušenosti a rady přímo z praxe.

 

Pojedeme živě

Budeme spolu ve spojení v reálném čase, což je skvělé, ale vyžaduje to také nemalé technické zázemí. Kluci ze „štábu“ už se připravují, aby všechno fungovalo, tak jak má.

 

Už máte svou vstupenku?

Svoje místo u obrazovky si můžete zaručit nákupem vstupenky, které vás na 2 dny přesune do svatebního světa plného inspirace. Těšíme se!

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.