Studio Kuráž

Potřebujete si dodat kuráž při plánování Vaší svatby? Tak není lepší volba, než vybrat studio Kuráž, aby Vám s tím pomohli.

Ne vždy se představa nevěsty a ženicha o průběhu svatby setká s pochopením ostatních členů rodiny. Jak budete v takovém případě jednat a co jim poradíte?

To se děje vlastně naprosto vždycky. Víc hlav, víc názorů. Takže nás to nepřekvapí.

Svatba je ale o nevěstě a ženichovi a každý se svatby účastní právě kvůli nim. My hledáme takové řešení, aby nevěsta se ženichem byli nadšení a jejich den si maximálně užili i všichni kolem. Nuda není vítaná. S Kuráží snoubenci neopouštějí svá přání a zároveň si to vždy užijí i ti největší skeptici.

O co všechno se na svatbě dokážete postarat? Připravujete vše před svatbou nebo se také svateb přímo účastníte? Jaká je pak Vaše úloha?

Svatbu umíme naplánovat a nachystat od A do Z. Koordinace samotného dne je pro nás krásná třešnička na dortu. Jsme tu ale i pro zajištění konkrétní části svatby nebo daného přání. Jednoduše záleží jen a pouze na přání snoubenců. Klíčový je pro nás jejich příběh a vkus, to jediné za ně nevymyslíme.

Co by Vás jako první napadlo, kdyby od Vás nevěsta se ženichem chtěli naplánovat svatební obřad na skále? Jak byste se s tím poprali?

“Proč?” ???? Milujeme příběhy a takový nápad má jistě svůj důvod. Chtěly bychom ho znát. Trochu ze zvědavosti, ale hlavně pro pochopení přání a představy. Pak už bychom jen řešily jak a kde. V tomto případě budeme potřebovat i jištění. Safety First ????

Pyšníte se tím, že máte kuráž a dodáváte ji i svým klientům. Před jakým projektem byste naopak raději vzali nohy na ramena?

Milujeme výzvy a brát nohy na ramena nám není vlastní. Pokud bychom ale z prvních setkání poznaly, že bychom přání nedokázaly splnit, do projektu se nepustíme. Děláme svou práci celým svým srdcem a dáváme do ní sebe. Když to není pro daný projekt možné, neděláme ho. Dělat něco napůl nechceme.

Co je pro vás nejdůležitější před přípravou jakékoliv akce?

Jistě Vás nepřekvapí, že příběh. Poznat povahu a životní energii lidí kolem je zásadní pro to, abychom dokázaly vytvořit akci podle jejich gusta. Milujeme, když to jako celek dává smysl.

Jak vypadá Vaše vysněná svatba, kterou byste chtěli připravovat? Na jakém místě by se konala a byla by malinká anebo naopak veliká s velkým množstvím svatebčanů?

Pokud byste trvali na jedné jediné, tak by to byla pro každou z nás ta vlastní.

Vysněná svatba je ale každá. To, že se dva berou je přece úžasný. Každý tento den plánuje se stejným záměrem – strávit společně zbytek života. Každý ale má o tom prvním dni (i těch dalších) jinou představu, a to je na tom neskutečně krásné a nám se to nikdy neokouká.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.