Záznamy přednášek – Svatbárium 2023

Obsah této stránky mohou zobrazit pouze uživatelé s platnou vstupenkou.

Pokud již vstupenku máte, přihlašte se.

 

Po přihlášení zde najdete všechna videa.

Seznam všech přednášek

Určitě nám dáte za pravdu, že s prázdným žaludkem si člověk užívá tak nějak polovičatě. Zajistěte proto pro své svatební hosty dostatečný přísun jídla a pití, aby si vaši svatbu užili s plným břichem na 100%. Nevíte si rady s množstvím, složením nebo načasováním? Tahle přednáška je pro vás ta pravá. Navíc se můžete na cokoliv zeptat!

Snubní prsten jako kroužek – nutná formalita, nebo talisman připomínající důležité okamžiky vašeho společného života? Jak si z tohoto šperku udělat něco výjimečného a svého, aneb co přináší individuální přístup zlatníka ke snoubencům. Povídání o možnostech zhotovení prstenů na zakázku přesně podle vašich představ, trendů a o tom, jak si tuto část příprav na svatbu co nejvíce užít.

Příchod nevěsty a ženicha, výměna prstýnků a slibů, první novomanželský polibek. Adéla a Iva vás provedou celým obřadem a vy si to tak můžete zažít ještě před tím, než vás to čeká „načisto“. Můžete se těšit i na techniku krájení dortu na závěr.

Při výběru ošacení se většina pozornosti ubírá na svatební šaty nevěsty. Nenechte se ale ošálit a vyfikněte si i svého ženicha. Během svatebního dne je totiž potřeba, abyste k sobě ladili nejen životně, ale i pro oko.

U výběru fotografa je důležité, aby vám seděl i jako člověk. Zkrátka abyste si s ním rozuměli a brali ho jako někoho, koho znáte už dlouho. Jedině tak splyne se svatebními hosty a vy budete mít přirozené svatební fotky. Pokud vás zajímá, jak to udělat, je tahle přednáška přesně pro vás.

V dnešní době rostou částky za svatbu do neuvěřitelných výšin a vy se určitě často ptáte sami sebe, jak nejefektivněji a nejlevněji svatbu zařídit. Přijďte si poslechnout názor někoho, kdo se na svatbách pohybuje jako ryba ve vodě. Určitě vám poradí, kde ušetřit a na čem naopak nešetřit.
Dozvíte se, z čeho mohou být vyrobeny vaše snubní prstýnky a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých materiálů. Pavla s Davidem Vám také přiblíží, jaké jsou trendy a jak hodně originální můžete svůj prstýnek mít.
Povídání o výhodách a nevýhodách kapely a DJ. Docela častým problémem snoubenců je rozhodnout se jestli živou nebo reprodukovanou hudbu. Tahle přednáška vám možná ulehčí rozhodování.
První věc, která napadne čerstvě zasnoubenou slečnu jsou svatební šaty! Na první pohled se zdá, že výběr šatů bude brnkačka. Nenechte se však mýlit a poslechněte si přednášku , jak se dopídit tomu, abyste měli šaty, které vám padnou jako *** na hrnec. Tahle přednáška vám možná ulehčí rozhodování.
Holky Svatbátorky vždy srší pozitivní motivací a svatbu umí naplánovat od A do Z. Právě proto jsou ty pravé, které vám mohou předat zaručené rady, jak naplánovat svoji svatbu a ještě si to užít.

 

Ladící vizuál lahodí sice oku a Instagramu, ale správnou atmosféru bez hudebního podkresu vykouzlit nedokáže. Chci tedy na obřad hudbu živou, reprodukovanou nebo žádnou? Potřebuje oddávající mikrofon? Co s podkresem během oběda? A co večer – kapela, DJ nebo obojí? Kdy má hudba spustit? Podle čeho se rozhodovat? Na co si dát při jednání s muzikanty/DJem pozor? Ostřílený svatební muzikant a kapelník Binge Bandu nabízí spoustu užitečných tipů, jak perfektně naladit vaši svatbu.
Svatební dort vypadá krásně a bytelně na pohled, ale ve skutečnosti je velice křehký a je potřeba s ním opatrně zacházet. Nechte si poradit jak s ním zacházet, aby měl tvar i barvu stejnou, jako při předání cukrářkou.
Na tuhle přednášku se opravdu vyplatí počkat! Vyslechnete si totiž zkušenosti člověka, který je na svatbě jako doma, a proto dokáže vše brát s nadhledem a s humorem.
Zkuste naplánovat udržitelnou svatbu! Podle Markéty to jde ze 70% na 30%. Ušetříte přírodu, svoje nervy a finance. Nemusíte být zahlcení věcmi, co se obtížně recyklují. Povídání o nápadech a průřez inspirací .
Ukázka 3D programu, díky kterému vyrábí zlatnické studio Salaba snubní prsteny tak, aby dokonale seděly k zásnubním. Nošené společně na jednom prstu tak vytváří krásný celistvý šperk, takovému kompletu pak říkají dokonalý pár.

Vše, co vás zajímá ohledně svatebního účesu. Kolik je potřeba zkoušek, jak dlouho dopředu je potřeba účes vyzkušet a další užitečné informace. Přijďte se Radky zeptat, určitě vám na vaše dotazy ráda odpoví.

Dozvíte se, co všechno můžete od DJe očekávat. Na čem se s ním můžete dohodnout a co všechno necháte na něm, abyste si mohli nerušeně užívat svůj DEN.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.