Aktuální vystavovatelé

Dekorace
Foto a Video
Hudba
Květiny
Pohoštění
Svatební grafika
Svatební koordinace
Svatební místo
Svatební šaty
Vizáž
Zlatnictví

Nech lásku vyrůst

Svatební tiskoviny na ručně vyrobeném papíru se semínky různých medonosných květin.

Harfistka Simona Voříšková

V dnešní době harfu jen tak někde znít neuslyšíte a o to víc jedinečný zážitek to pak je, když Vám zazní třeba právě při obřadu.

Háta Derner

Háta je fotografka tělem i duší. Nefotí jen fotoaparátem, ale hlavně srdcem. Nehledejte u ní strojené křečovité pózy, ale spíš přirozené momentky, které pohladí.

You’n’me

Manina Paşcan a Jakub Žďárský jsou dva fotografové, kteří dokážou pobavit, rozesmát a zachytit ten správný moment, který si pak můžete vychutnat kdykoliv budete chtít při listování fotoalbem.

Férovky

„Stvořena pro ty, které mají svůj styl, jdou za svými sny a nechtějí vypadat v jejich den jako šlehačkový dort.“

Probuď labuť

Romantika, něha, emoce, krása, preciznost a svěží trendy jsou základním vizuálem tohoto studia. Probuď labuť je místem, kde se scházejí šikovní lidé, aby Vám pak nabídli to nejlepší v oblasti make-upu, účesů, stylingu. Pracují s kvalitními produkty, sledují dění v módním a svatebním světě a především jejich práci dělají rádi.

Dekorarium

Naslouchají namísto prosazování pinterestových trendů, zkrátka každou zakázku šijí Vám nevěstám a ženichům a jejich svatebnímu prostoru na míru.

Kaiser Franz

Pozor, vysoce návykové! Kaizer Franz jsou mistři v přípravě burgerů a tzv. street food občerstvení.

Verčino Kvítí

„V mojí dílně Vám pomůžu se svatebními květinami a dekoracemi do posledního detailu pro Vaše oko, čich a hlavně motýli v břiše - spokojenost.“

Fotograf Vojta Hurych

Vojta je svatební a reportážní fotograf. Netají se tím, že ve fotografiích rád nachází humor a přirozenost a že má slabost pro černobílou fotku.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.