Aktuální vystavovatelé

Dekorace
Foto a Video
Hudba
Květiny
Pohoštění
Svatební koordinace
Svatební místo
Svatební šaty
Vizáž
Zábava
Zlatnictví

Sobje

„Stvořena pro ty, které mají svůj styl, jdou za svými sny a nechtějí vypadat v jejich den jako šlehačkový dort.“

Verčino Kvítí

„V mojí dílně Vám pomůžu se svatebními květinami a dekoracemi do posledního detailu pro Vaše oko, čich a hlavně motýli v břiše - spokojenost.“

Fotograf Vojta Hurych

Vojta je svatební a reportážní fotograf. Netají se tím, že ve fotografiích rád nachází humor a přirozenost a že má slabost pro černobílou fotku.

Kaiser Franz

Pozor, vysoce návykové! Kaizer Franz jsou mistři v přípravě burgerů a tzv. street food občerstvení.

Karolina Vanc

Karolina Vanc vám ušije (nejenom) svatební šaty na zakázku, a protože má blízko také k udržitelné módě, třeba vám pomůže ze starého nalezeného pokladu ve skříni vykouzlit další úplně nový.

Daloo

„DALOO to není jen šperk.“ Když slyšíte manželé Davida a Pavlu mluvit o jejich špercích, musí vám být jasné, že se do šperkařského umění naprosto zamilovali.

Michaella Art

Míša je kreativní duše a také prý trochu bordelář, který dokáže ve svém chaosu vidět jistou dávku elegance a řád. Se zápalem tvoří svatební oznámení a jiné tiskoviny, věnuje se ale také třeba malbě obrazů, kreativní grafice a krasopisu.

Holas Videography

Nelepit bezhlavě jeden záběr ke druhému, příběhu věnovat náležitou péči, podkreslit ho pečlivě vybranou hudbou. Věří, že jednou z nejdůležitějších součástí vašeho příběhu jsou proslovy a emoce a v neposlední řadě si stojí za tím, že kvalita předchází kvantitě.

Oui Boutique

Jednoduché elegantní střihy, lehké materiály a originální design. Spousta modelů je návrháři šitá přímo pro Oui Boutique, a proto je nikde jinde nenajdete.

Svatbograf

Svatbograf je malý rodinný grafický ateliér, za kterým stojí sestry Zdenka a Janka. Zdenka je kreativní duše, která se postará o grafiku podle vašich představ a Janka zařídí, abyste vše dostali v pořádku a načas.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.