Aktuální vystavovatelé

Dekorace
Foto a Video
Hudba
Květiny
Pohoštění
Šaty a obleky
Svatební grafika
Svatební koordinace
Svatební místo
Vizáž
Zábava
Zlatnictví

Fotonaut

Fotonaut je nejzábavnější fotobudka ve vesmíru pro vaše akce!

Anna Vejsová salon

S Aničkou se můžete setkat v jejím kosmetickém salonu v centru Hradce Králové a kromě kosmetických služeb, které nabízí, si vás také může vzít do parády ve váš svatební den.

Prosecco Kára

Využití naleznete například při welcome drinku, jako hlavní bar i s barmanem nebo Vám parádně může zdobit vaše instagramové fotky. Tee-pee či světélka nebo živé květiny? Prosecco Káru Vám podle potřeby nazdobíme do jakého stylu si budete přát.

Jiří Chadraba videography

Jirka. Lítá po celé České republice, natáčí především svatební klipy a v současné době pracuje i na celovečerním dokumentu.

Zámecký areál Holovousy

Nechte na sebe působit historii a spojte svůj svazek při venkovním obřadu, nebo uvnitř historického sálu propojeného s kapličkou v zámeckém areálu Holovousy.

Adam & Eva – svatební agentura

Specializujeme se na kompletní přípravu svatebního dne tak, aby Vy jste pouze rozhodovali a my zařizovali, a to vše s láskou, nadšením a prémiovou kvalitou.

GreenCAT – rostoucí papír

Nechte svá sdělení vyrůst. Rostoucí papír je zázrak, který vám rozkvete před očima! 

Květiny Marie Novotná

Ve svatební sezóně chystá Maruška květinové výzdoby a svatební kytice, ve volném čase pak pořádá květinové workshopy nebo váže adventní věnce.

#NIKAACHRIS

Jsme Veronika a Kryštof, hudební parťáci, kteří se zajímají o kvalitnější a dostupnější hudbu.

#FunkyBrotherz

Dj's duo #FunkyBrotherz se začalo rýsovat už v 1.C. Kluci jsou vtipálci a tvrdí o sobě, že oba byli tenkrát dost oškliví, a tahle vlastnost je nakonec spojila dohromady.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.