Aktuální vystavovatelé

Foto a Video
Hudba
Pohoštění
Svatební grafika
Svatební místo
Svatební šaty
Vizáž
Zlatnictví

Radka Koudelková – vlasová stylistka

Už jako malá holka obdivovala dlouhé vlasy, strojila se a hrála si na princeznu a nechávala si od maminky česat všemožné účesy.

Karolina Vanc – krejčovský ateliér

Karolina tvrdí, že u svatebních šatů jde hodně o emoce. „Je to pro mě neskutečná pocta a zodpovědnost, když si nevěsta vybere pro ušití nejdůležitějších šatů v životě právě moji osobu.“

Luční penzion

Nacházíme se na kraji města Česká Skalice, mimo jakýkoliv ruch uspěchaného světa, který by Vás mohl odtrhnout od klidu. Naskytne se Vám výhled do překrásné krajiny luk a polí.

Líbal – Zlatnická dílna

Jakub Líbal má zlaté české zlatnické ručičky a talentu na rozdávání. Vytvoří Vám prstýnek na míru i když nemáte jasnou představu, jak by měl vypadat.

Binge Band

Náladu Svatbária bude mj. hudebně podkreslovat Binge Band – kapela, která slovy kapelníka Honzy Zouhara svatby vyloženě miluje.

Daloo šperkařský ateliér

„DALOO to není jen šperk.“ Když slyšíte manželé Davida a Pavlu mluvit o jejich špercích, musí vám být jasné, že se do šperkařského umění naprosto zamilovali.

Harfistka Simona Voříšková

V dnešní době harfu jen tak někde znít neuslyšíte a o to víc jedinečný zážitek to pak je, když Vám zazní třeba právě při obřadu.

Kaiser Franz

Pozor, vysoce návykové! Kaizer Franz jsou mistři v přípravě burgerů a tzv. street food občerstvení.

Svatbograf

Svatbograf je malý rodinný grafický ateliér, za kterým stojí sestry Zdenka a Janka. Zdenka je kreativní duše, která se postará o grafiku podle vašich představ a Janka zařídí, abyste vše dostali v pořádku a načas.

Pivovar Beránek

Nově vzniklý minipivovar na okraji města Hradce Kralové, kde vám uspořádají veselku a zajistí vyhlášený catering.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.