Praktické informace pro návštěvníky

Rádi bychom, abyste na veletrhu strávili příjemný čas plný inspirace, dobrého jídla a pití, zajímavého programu a milých osobních setkání. Proto jsme se pro Vás společně s Petrof Gallery pokusili vytvořit co nejpříjemnější podmínky.
veletrznik 2023 - veletrh svatbarium

Veletržník do kapsy

Pro nastávající nevěsty jsme připravili přehlednou brožurku s kontaktními údaji vystavovatelů, plánkem veletržního sálu, prostorem pro vaše poznámky a s užitečnými svatebními radami. Avšak pozor! Je vytištěn pouze v omezeném množství, tak si pro něj pospěšte!

Šatna a občerstvení

Pro návštěvníky je připravena šatna s obsluhou, kde si můžete zdarma nechat odložit své bundy a kabáty.

Občerstvit se můžete přímo ve vzdušné kavárně Petrof Café, která nabízí kromě vynikající kávy a pití i řadu skvělých dezertů nebo můžete ochutnat přímo do nejrůznějších svatebních cukrářů a cateringů.

Přednášky, vystoupení a workshopy, které nesmíte vynechat, naleznete vč. času jejich začátku v harmonogramu.

Vstupné

Vstupné bude na místě 200 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma. 

Toalety najdete v přízemí Petrof Café.

V prostorách je dostupná wifi síť, heslo naleznete hned u vchodu v Petrof Café. Nahrávejte fotky ze Svatbária ještě za tepla na sociální sítě. #veletrhsvatbarium

Prosíme návštěvníky aby ve všech prostorách dodržovali velmi přísný zákaz kouření!

Pokud se k nám vydáte MHD, vystupte na zastávce Na Brně. Z nádraží Vás dopraví trolejbusy s čísly 1 a 2.

Pokud by vám při veletržních nákupech došla hotovost, doplnit ji můžete v bankomatu hned několika bank v obchodním centru Futurum.

Vchod na veletrh je přes Petrof Cafe. Pro kočárky a vozíčky, využijte bezbariérový přístup vchodem přes Petrof Showroom (místnost s piany a pianiny).

bezbarierovy vstup ok03jlznqu236g4zk0sjoq0t3vy5yqsmqemz29u0ow
Půdorys prostorů

Parkování

Bezplatné parkování se nachází bezprostředně před budovou Petrof Gallery, nebo v téže ulici podél dalších budov. Pokud plánujete současně i návštěvu obchodního centra Futurum, pěšky na veletrh půjdete cca 10 – 15 minut (dle svižnosti Vaší chůze).

parking navstevnici

Harmonogram

Přednášky

Určitě nám dáte za pravdu, že s prázdným žaludkem si člověk užívá tak nějak polovičatě. Zajistěte proto pro své svatební hosty dostatečný přísun jídla a pití, aby si vaši svatbu užili s plným břichem na 100%. Nevíte si rady s množstvím, složením nebo načasováním? Tahle přednáška je pro vás ta pravá. Navíc se můžete na cokoliv zeptat!

Snubní prsten jako kroužek – nutná formalita, nebo talisman připomínající důležité okamžiky vašeho společného života? Jak si z tohoto šperku udělat něco výjimečného a svého, aneb co přináší individuální přístup zlatníka ke snoubencům. Povídání o možnostech zhotovení prstenů na zakázku přesně podle vašich představ, trendů a o tom, jak si tuto část příprav na svatbu co nejvíce užít.

Příchod nevěsty a ženicha, výměna prstýnků a slibů, první novomanželský polibek. Adéla a Iva vás provedou celým obřadem a vy si to tak můžete zažít ještě před tím, než vás to čeká „načisto“. Můžete se těšit i na techniku krájení dortu na závěr.

Při výběru ošacení se většina pozornosti ubírá na svatební šaty nevěsty. Nenechte se ale ošálit a vyfikněte si i svého ženicha. Během svatebního dne je totiž potřeba, abyste k sobě ladili nejen životně, ale i pro oko.

U výběru fotografa je důležité, aby vám seděl i jako člověk. Zkrátka abyste si s ním rozuměli a brali ho jako někoho, koho znáte už dlouho. Jedině tak splyne se svatebními hosty a vy budete mít přirozené svatební fotky. Pokud vás zajímá, jak to udělat, je tahle přednáška přesně pro vás.

V dnešní době rostou částky za svatbu do neuvěřitelných výšin a vy se určitě často ptáte sami sebe, jak nejefektivněji a nejlevněji svatbu zařídit. Přijďte si poslechnout názor někoho, kdo se na svatbách pohybuje jako ryba ve vodě. Určitě vám poradí, kde ušetřit a na čem naopak nešetřit.
Dozvíte se, z čeho mohou být vyrobeny vaše snubní prstýnky a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých materiálů. Pavla s Davidem Vám také přiblíží, jaké jsou trendy a jak hodně originální můžete svůj prstýnek mít.
Povídání o výhodách a nevýhodách kapely a DJ. Docela častým problémem snoubenců je rozhodnout se jestli živou nebo reprodukovanou hudbu. Tahle přednáška vám možná ulehčí rozhodování.
První věc, která napadne čerstvě zasnoubenou slečnu jsou svatební šaty! Na první pohled se zdá, že výběr šatů bude brnkačka. Nenechte se však mýlit a poslechněte si přednášku , jak se dopídit tomu, abyste měli šaty, které vám padnou jako *** na hrnec. Tahle přednáška vám možná ulehčí rozhodování.
Holky Svatbátorky vždy srší pozitivní motivací a svatbu umí naplánovat od A do Z. Právě proto jsou ty pravé, které vám mohou předat zaručené rady, jak naplánovat svoji svatbu a ještě si to užít.

 

Ladící vizuál lahodí sice oku a Instagramu, ale správnou atmosféru bez hudebního podkresu vykouzlit nedokáže. Chci tedy na obřad hudbu živou, reprodukovanou nebo žádnou? Potřebuje oddávající mikrofon? Co s podkresem během oběda? A co večer – kapela, DJ nebo obojí? Kdy má hudba spustit? Podle čeho se rozhodovat? Na co si dát při jednání s muzikanty/DJem pozor? Ostřílený svatební muzikant a kapelník Binge Bandu nabízí spoustu užitečných tipů, jak perfektně naladit vaši svatbu.
Svatební dort vypadá krásně a bytelně na pohled, ale ve skutečnosti je velice křehký a je potřeba s ním opatrně zacházet. Nechte si poradit jak s ním zacházet, aby měl tvar i barvu stejnou, jako při předání cukrářkou.
Na tuhle přednášku se opravdu vyplatí počkat! Vyslechnete si totiž zkušenosti člověka, který je na svatbě jako doma, a proto dokáže vše brát s nadhledem a s humorem.
Zkuste naplánovat udržitelnou svatbu! Podle Markéty to jde ze 70% na 30%. Ušetříte přírodu, svoje nervy a finance. Nemusíte být zahlcení věcmi, co se obtížně recyklují. Povídání o nápadech a průřez inspirací .
Ukázka 3D programu, díky kterému vyrábí zlatnické studio Salaba snubní prsteny tak, aby dokonale seděly k zásnubním. Nošené společně na jednom prstu tak vytváří krásný celistvý šperk, takovému kompletu pak říkají dokonalý pár.

Vše, co vás zajímá ohledně svatebního účesu. Kolik je potřeba zkoušek, jak dlouho dopředu je potřeba účes vyzkušet a další užitečné informace. Přijďte se Radky zeptat, určitě vám na vaše dotazy ráda odpoví.

Dozvíte se, co všechno můžete od DJe očekávat. Na čem se s ním můžete dohodnout a co všechno necháte na něm, abyste si mohli nerušeně užívat svůj DEN.

Workshopy

Přijďte si pro svého nejdražšího vyrobit květinu na klopu, se kterou pak na vás v den D bude čekat u oltáře.

Přijďte si vyřezat konfety ze zbytkového rostoucího papíru. Během svatebního obřadu udělají tyto „eko konfety“ parádu a po něm z nich vyrostou pestrobarevné rostliny či bylinky!

Vytvořte si vlastní jmenovky, které budou vypadat profesionálně, ale přitom si je vytvoříte v pohodlí vašeho domova. Zaměříme se na jednoduchou grafiku a efektní prvky s minimálními investicemi.

Workshop díky kterému se naučíte jak si připravit  kaligrafickou uvítací ceduli „Vítejte na svatbě“. Dozvíte se také jak nejlíp přenést text na dřevo, plexisklo nebo na papír, který si dále můžete zarámovat. Nezapomeňte se přihlásit dopředu. Stačí napsat na email ta.usmevava@gmail.com.

Pódium / Hudební vystoupení

Většinu repertoáru tvoří jejich srdcovky. Retro klasiky od Beatles nebo Chuck Berry, popové ikony typu U2, R.E.M., Queen nebo Coldplay, až k současným interpretům, jako je Ed Sheeran, George Ezra nebo Adele.

Éterické duo písničkářek bude lahodit vaším uším i duši! Jejich interpretace písní se nesou ve stylu indie-folku s charakteristickými dvojhlasy.

Profesionální zpěvačka a saxofonista, kteří svou energií zvedají na svatbách ze židlí i ty, kteří původně vůbec tancovat nechtěli. Milují svatby a za pomocí hudby je pomáhají proměnit v ten nejlepší zážitek vašich životů.

Hudba ji provází celý život. Od dětství se věnovala hře na hudební nástroje – piano, flétna a harfa, která ji nakonec očarovala nejvíce.
 

Většinu repertoáru tvoří jejich srdcovky. Retro klasiky od Beatles nebo Chuck Berry, popové ikony typu U2, R.E.M., Queen nebo Coldplay, až k současným interpretům, jako je Ed Sheeran, George Ezra nebo Adele.

Muzikant s charismatickým a výrazným hlasem, který umí pořádně hrábnout do strun! Určitě vám s radostí zahraje něco od Eda Sheerana, Coldplay, nebo The Beatles!

Hudba ji provází celý život. Od dětství se věnovala hře na hudební nástroje – piano, flétna a harfa, která ji nakonec očarovala nejvíce.
 
Ondřej a Veronika se brali v létě 2022. Náš moderátor je vyzpovídá z jejich zkušeností s plánováním svatby – jaká úskalí to s sebou nese a co by poradili budoucím párům, aby jim z toho nešla hlava kolem.
 

Profesionální zpěvačka a saxofonista, kteří svou energií zvedají na svatbách ze židlí i ty, kteří původně vůbec tancovat nechtěli. Milují svatby a za pomocí hudby je pomáhají proměnit v ten nejlepší zážitek vašich životů.

Většinu repertoáru tvoří jejich srdcovky. Retro klasiky od Beatles nebo Chuck Berry, popové ikony typu U2, R.E.M., Queen nebo Coldplay, až k současným interpretům, jako je Ed Sheeran, George Ezra nebo Adele.

Hudba ji provází celý život. Od dětství se věnovala hře na hudební nástroje – piano, flétna a harfa, která ji nakonec očarovala nejvíce.
 

Vyhlášení soutěže o pobyt v Hotelu**** Studánka a o 1000 Kč poukazy na hlídání dětí od Andělína.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.