Prosecco Popler

Chcete přidat Vaší svatbě unikátní doplňek a vylepšit Váš den D? Na žádné svatbě by neměly chybět bublinky, a proto je tu pro Vás Prosecco Popler!

Potěšte Vaše hosty i Vás a objednejte si jedinečný prosecco bar na Vaši svatbu a my se o vše postaráme. Prosecco je příjemným zpestřením každé události. Zařídíme Vám kompletní prosecco servis pro Váš den. Bar je mobilní a proto není problém ho využít jak na venkovní tak na kryté svatbě. Je to i dobrý „meeting point“ pro Vaše hosty například během focení, kdy se mohou potkat u skleničky prosecca. Z naší nabídky si vybere opravdu každý! Produkty si vybíráme sami a upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Neváhejte se na nás obrátit a společně vymyslíme to nejlepší pro Váš svatební den.

Co nabízíme?

–    exkluzivní prosecco Ciodet jako jediní v celé republice

–    jedinečný dřevěný jezdící prosecco bar

–    servis okolo baru

–    dojedeme až za Vámi

–    rádi s Vašimi hosty pohovoříme o proseccu a vše vysvětlíme

Proč právě naše prosecco? Zvolili jsme vinařství Ciodet z toho důvodu, že za tím stojí rodina, která je jedna z nejstarších ve Valdobbiadene. Jejich produkce patří k menším, ale díky tomu si dávají o to více záležet na kvalitě, kterou doufáme sami oceníte. Věříme, že naše prosecco pro Vás a Vaše hosty bude nezapomenutelným zážitkem, který Váš den dovede k dokonalosti.

Rádi pro Vás vytvoříme nabídku od A do Z dle Vašich představ. Z toho důvodu jsou všechny naše kalkulace individuální a přizpůsobené pro každého tak, jak si přeje. Nebráníme se ničemu, jsme tu pro Vás a jediným našim přáním je, abyste si svůj svatební den užili naplno. Přizpůsobíme se Vám tak, abyste byli maximálně spokojeni. Nemusíte objednávat celý stánek, rádi Vám dovezeme pouze prosecco, obsluhu stánku, skleničky.. prostě vše tak, jak chcete Vy.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.