Neaktuální vystavovatelé

Svatební květiny Fiore

Moderní svatby dnešní doby nabízejí nepřeberné množství barev a stylů. Moderní svatby dnešní doby nabízejí nepřeberné množství barev a stylů. Díky mým téměř desetiletým zkušenostem vím, že není vůbec snadné vše dokonale sladit.

Vision Production Agency

Vision production agency mají více než 17ti letou zkušenost v hudební branži, takže žádné nováčky nečekejte. Kdo si přeje informační nášup, může číst zde.

Pivovar Lindr Mžany

Na žádné české svatbě nemůže chybět ženich, nevěsta a pivo. A kde udělat jinde svatbu než rovnou u zdroje? Pivovar Lindr nám o sobě prozradil, jak to u nich na svatbách běží.

Veronika Dědičová

Veronika Dědičová je žena s dlouhouletou a bohatou praxí ve svatebním průmyslu. Přestože je v první řadě skvělou vizážistkou, svěřit jí můžete i úkoly koordinátorské, výtvarné a grafické.

Prosecco Popler

Chcete přidat Vaší svatbě unikátní doplňek a vylepšit Váš den D? Na žádné svatbě by neměly chybět bublinky. A proto je tu Prosecco Popler pro Vás!

Háta Derner fotografka

Jako další jsme pro Vás vybrali a vyzpovídali výbornou fotografku Hátu Derner, která nosí své dva foťáky jako kovboj a nebojí se je v akci použít i třeba oba naráz!

Vazárna

Ondřej a Hanka jsou v práci s papírem skuteční machři! Každý jejich kousek je originál a dokáží pro Vás vytvořit nejrůznější papírové svatební nezbytnosti!

Petrof Catering

Petrof Catering zajišťuje špičkové cateringové služby na rodinných oslavách, svatbách, firemních večírcích a jiných společenských akcích.

Aloha Reneé

Aloha Reneé! Zní to exoticky, že? Pod tímto jménem najdete další milou duši našeho vystavovatelského týmu.

To to KVETE

Cítíte tu vůni? Při pohledu na fotky kytiček od To to KVETE máme pocit, jako bychom je snad i cítili. Přijďte si je na veletrh nejen prohlédnout, ale také očuchat.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.