Neaktuální vystavovatelé

Nech lásku vyrůst

Svatební tiskoviny na ručně vyrobeném papíru se semínky různých medonosných květin.

Háta Derner

Háta je fotografka tělem i duší. Nefotí jen fotoaparátem, ale hlavně srdcem. Nehledejte u ní strojené křečovité pózy, ale spíš přirozené momentky, které pohladí.

You’n’me

Manina Paşcan a Jakub Žďárský jsou dva fotografové, kteří dokážou pobavit, rozesmát a zachytit ten správný moment, který si pak můžete vychutnat kdykoliv budete chtít při listování fotoalbem.

Férovky

„Stvořena pro ty, které mají svůj styl, jdou za svými sny a nechtějí vypadat v jejich den jako šlehačkový dort.“

Probuď labuť

Romantika, něha, emoce, krása, preciznost a svěží trendy jsou základním vizuálem tohoto studia. Probuď labuť je místem, kde se scházejí šikovní lidé, aby Vám pak nabídli to nejlepší v oblasti make-upu, účesů, stylingu. Pracují s kvalitními produkty, sledují dění v módním a svatebním světě a především jejich práci dělají rádi.

Dekorarium

Naslouchají namísto prosazování pinterestových trendů, zkrátka každou zakázku šijí Vám nevěstám a ženichům a jejich svatebnímu prostoru na míru.

Verčino Kvítí

„V mojí dílně Vám pomůžu se svatebními květinami a dekoracemi do posledního detailu pro Vaše oko, čich a hlavně motýli v břiše - spokojenost.“

Holas Videography

Nelepit bezhlavě jeden záběr ke druhému, příběhu věnovat náležitou péči, podkreslit ho pečlivě vybranou hudbou. Věří, že jednou z nejdůležitějších součástí vašeho příběhu jsou proslovy a emoce a v neposlední řadě si stojí za tím, že kvalita předchází kvantitě.

Roman Bezděk Video

Roman Bezděk je kameraman se skvělým citem pro atmosféru a emoce.

Prosecco Popler

Chcete přidat Vaší svatbě unikátní doplňek a vylepšit Váš den D? Na žádné svatbě by neměly chybět bublinky. A proto je tu Prosecco Popler pro Vás!

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.