Fotonaut

Chcete si přečíst rozhovor s kosmonautem? Tak to Vás musíme zklamat, tady se dočtete o fotobudce, která je nejzábavnější ve vesmíru. A pozor! Na konci Vás čeká překvapení.

Fotokoutky s fotografem (nebo jinou obsluhou) už nějakou dobu na svatebním trhu fungují. Jak obyčejný pozemšťan pozná tu pravou?

S fotokoutkem je to jako s restaurací a zákazník musí vědět, co poptává. Určitě nejde volit jen podle ceny. Zároveň stejně jako u restaurací i v našem oboru jsou důležité recenze a reference. Nejlepší způsob je říct si, co od fotobudky vlastně chcete a potřebujete – proto vznikl web www.jakvybratfotobudku.cz, který zákazníkovi pomáhá najít odpovědi na zásadní otázky při výběru té pravé fotobudky.

U Vašeho propagačního videa na webu jsme se neskutečně pobavili (doporučujeme zhlédnout!). Smysl pro humor Vám rozhodně nechybí. Ale vzhledem k velkému úspěchu, který Fotonaut za tak krátkou dobu získal, je určitě potřeba i něco víc. V čem vidíte největší klíč k úspěchu celého Vašeho projektu? Pracují snad u Vás v týmu i mimozemšťané?

Vlastně trošku ano, každý v týmu je svým způsobem mimozemský a to pomáhá vytvořit mix spolehlivosti, kreativity a zapálení pro věc. Tyto vlastnosti nás nutí naše služby neustále zkvalitňovat. Nesnažíme se předávat klientovi robotické fotky s logem v rohu, ale naopak zapojit co nejvíc naší kreativity tak, aby byl z konečného výsledku nadšen. Více než tři tisíce úspěšně odjetých akcí jsou naším nejsilnějším argumentem. Ještě jedno slovo nás ale definuje ze všeho nejvíc – profesionalita.

Jak to děláte, že mají na Vašich fotkách všichni tak hezké pozadí?

Všechna pozadí vymýšlíme u nás v ateliéru, pečlivě zkoušíme, testujeme a až když na fotce vypadá dobře každý z našeho ateliéru, pouštíme pozadí k veřejnosti. Spoustu pozadí navíc vyrábíme sami ručně. Jsme prostě puntičkáři, a proto jsou naše pozadí tak krásná.

A co takhle svatební cesta na oběžné dráze? Dokáže Fotonaut splnit novomanželům i takové přání? Nebo má nějaká omezení, které je potřeba vzít na svatbě v potaz? 

Máme dostatečně široký tým na to, abychom klientům splnili každé přání. Jsme prémiová fotobudka a tomu musí odpovídat i náš vztah s klientem. Nebojte se nás oslovit s jakýmkoli nápadem, určitě najdeme společná řešení. S oběžnou dráhou bychom si určitě rádi poradili. Čísla na Elona Muska už totiž máme :).

Chystáte se s Fotonautem v nejbližší době do vesmíru nebo máte jiné novinky které připravujete a rádi byste se s námi o ně podělili? 

Neustále sbíráme feedback od klientů a v návaznosti na něj naši službu i po 6 letech upravujeme a zlepšujeme. Máme ověřeno, že jakmile někdo vyzkouší Fotonauta, chce ho na své akci znovu. A to chceme ocenit. Víc vám ale zatím nepovíme :).

Máte pro návštěvníky veletrhu nějaké překvapení? 

Nejpříjemněji překvapený bude určitě zákazník, který na veletrhu vyhraje Fotonauta na svojí svatbu úplně zdarma.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.