Epifany Patisserie

Už z fotky je jasné, že mají v Epifany Patisserii opravu milý tým. Přečtěte si pár řádků od Jany Novotné, která je srdcem celého podniku.

Byl to Váš vlastní mlsný jazyk, který Vás vedl k založení Epifany patisserie? Co vlastně tento název znamená? Nabízíte jen sladké nebo i slané?

K založení firmy mě vedla touha dělat věci poctivě a po svém. Epifany znamená Prozření, uvědomění si něčeho, zjevení – a to všechno jsem. Když k nám lidé přijdou, říkají nám, že jsme tu jak zjevení. A teprve když ochutnají naše výrobky, pochopí (prozřou a uvědomí si) jak má chutnat ta poctivá surovina. Jak chutnají pistácie, jak má chutnat žloutkový krém ve větrnících, nebo čokoládová zmrzlina. A už nechtějí jinak. Nabízíme ale nejen sladké, ale i slané (snídaně podáváme po celý den), obložené chleby, hummus, quiche. To všechno si vyrábíme sami, pečeme i máslový toastový chléb.

Které sladkosti nejčastěji klienti poptávají na svatbu? Přichází po šunkovém závitku tradiční věnečky a kremrole? Nebo Jsou to spíše modernější zákusky, které se na náš stůl dostaly ze zahraničí?

Na svatbu chtějí jednoznačně moderní zákusky.

Jaký zákusek/dortík máte sama nejraději? Dáte si raději sladké nebo slané?

Sama osobně si dám nejraději slané a zákusek si dávám pouze ze studijních důvodů. Když chci například ochutnat něco od konkurence, nebo když zkouším nový výrobek u nás. Dodržuju striktně zdravý životní styl, chodím denně cvičit a zákusky k životu nepotřebuju, přestože sladké miluju 🙂 Ale vytvořila jsem si zvyk, že to nejím.

Mnoho snoubenců dnes řeší speciální svatební menu pro veganské hosty či  hosty s různými potravinovými alergiemi. Co dokážete těmto svatebčanům nabídnout?

V naší stálé nabídce je mnoho vegan i bezlepkových výrobků, tradiční i moderní zákusky… Sortiment je velký, takže je z čeho vybírat.

Recenze a reakce na Váš podnik jsou vynikající! Jaké máte plány do budoucna? Chtěla byste otevřít další pobočku?

Další pobočku v ČR rozhodně neplánuji, chci udržet kvalitu a úroveň na stávající vysoké úrovni, a to zaručuje právě malovýroba. Pokud někdy otevřu další, bude to v cizině. Mým aktuálním cílem je vytvořit stabilní a prosperující firmu, být nadále slušná a čestná ke svým zaměstnancům i k zákazníkům. Velice si všech vážím.

Na co všechno se můžou těšit návštěvníci Vašeho stánku? Co budou moci ochutnat?

Návštěvníci se mohou těšit na makronky, pralinky a ukázky dárkových balení vhodných právě na svatby. Třeba jako výslužky.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.