Boží svatby

Za názvem Boží svatby stojí tři dámy, které vám vykouzlí nezapomenutelnou výzdobu všeho druhu. Vyzpovídali jsme je tady…

Děláte svatební výzdobu a my bychom rádi věděli, čím konkrétně se zabýváte. Můžete nám popsat, co vše máte ve svém repertoáru? 

Jsme schopné zajistit výzdobu jakýchkoliv venkovních i vnitřních prostor, květinovou výzdobu, výzdobu stolů a rautu, výzdobu obřadu, atd.

Co bylo impulsem k tomu, abyste začali pomáhat s výzdobami svateb? Jaká byla první svatba, kterou jste připravovali? 

Větším impulsem pro nás byla prosba kamarádky, která chtěla pomoct s výzdobou svatby své dcery. Která byla první? To už ani nevíme. Už dlouho pracujeme na různých projektech, a tak nějak nás to svedlo dohromady. Dvě z nás dokonce chystaly svatbu té třetí 🙂 

Víme, že jste tři holky, co je baví dekorovat svatby. Jakým způsobem si rozdělujete práci a kdo z Vás má nejlepší nápady? 

To bývá podle času a možností, zatím je to náš koníček a máme ještě každá své zaměstnání. Pokaždé to může být jinak, většinou se sejdeme, dáme si něco dobrého a povídáme a “hážeme” nápady, domlouváme se. 

Každá svatba má tak trochu jiný koncept. Dokážete vyzdobit stejně dobře svatbu tradiční jako třeba tu v bohostylu? Kde se inspirujete?

Řídíme se heslem “nic není nemožné” 🙂 Dokážeme zajistit výzdobu v různých barvách a stylech podle přání budoucích novomanželů.

Nejraději se inspirujeme na Pinterestu.

Rády pracujeme s přírodními materiály (dřevo, juta, pytlovina,..), využíváme to, co nám příroda nabízí (šišky, břečťan, kamínky,…), ale umíme vytvářet i z organzy, krajky, papíru a dalších materiálů.

Kde nejraději sháníte a kupujete dekorace? Máte nějaké dekorace k vypůjčení? Co vše vyrábíte sami? 

Dekorace vyrábíme samy, s tím, že rády recyklujeme, a tak jsme schopné je přetvořit podle přaní, stylu, barvy,… Na jejich výrobu sháníme doplňky v různých e-shopech a galanteriích.

K vypůjčení máme některé druhy nádobí a dekorace jako skleněné vázy na stoly, zdobené sklenice, svícny a další druhy, v neposlední řadě také dřevěnou svatební bránu na obřad.

Přijde za Vámi nevěsta a prosí Vás, zda byste ji udělali veškerou svatební výzdobu. Má to ale jeden háček! Svatba má být už za týden. Co uděláte? Zvládnete vše připravit?

Myslíme si, že vše lze domluvit. Pokud budeme mít volný termín a s budoucími novomanželi se dohodneme, tak proč ne? Každá výzva může být fajn 🙂

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.