Your Acoustic Wedding

Your Acoustic Wedding zalije hudbou váš svatební den. Hudba totiž ke svatbám neodmyslitelně patří a proto věříme, že váš velký den bude o to kouzelnější, když vás jím provede živá hudba šitá na míru.

Každý z našich muzikantů a muzikantek má svůj osobitý styl a výběr písní, které rádi hrají. Někteří hrají raději na obřadu a k odpolední zábavě či prvnímu tanci, další jsou tu pro vás, aby pořádně roztančili vaše hosty primárně ve večerních hodinách, a někteří vás rádi budou doprovázet svou hudbou celý den – od obřadu, přes odpoledne až do nočních hodin.

Za projektem stojí manželé Karolína a Tomáš, které na nápad přivedla jejich vlastní svatba. Když hledali hudbu na svatbu, věděli, co chtějí, ale nenašli žádnou konkrétní stránku, která by jim nabídla interprety pro intimní obřad, odpolední chill out, večerní koncert a taky samozřejmě noční party. Your Acoustic Wedding všechny tyto možnosti nabízí. Nevěsta a ženich mají možnost si hudbu nakombinovat přesně tak, jak chtějí, a to je hlavní myšlenka Your Acoustic Wedding – hudba na svatbu šitá na míru.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.