VSTUP NA VELETRH

Vítejte na online veletrhu Svatbárium 2022

Pohodlně se usaďte, relaxujte a užijte si celý výlet.

Pro přehrání konkrétního videa klikněte na jeho název.

Sobota

Holky z Kuráže vždy srší pozitivní motivací a svatbu umí naplánovat od A do Z. Právě proto jsou ty pravé, které vám mohou předat zaručené rady, jak naplánovat svoji svatbu a ještě si to užít.

V přímém přenosu uvidíte, jak se pod rukama zkušených profesionálek změní obyčejná dívka v neobyčejnou nevěstu. Můžete se těšit na zajímavé komentáře k makeupu i k účesu.

První věc, která napadne čerstvě zasnoubenou slečnu jsou svatební šaty! Na první pohled se zdá, že výběr šatů bude brnkačka. Nenechte se však mýlit a poslechněte si přednášku Férovek, jak se dopídit tomu, abyste měli šaty, které vám padnou jako ***** na hrnec.

Obřadem nanečisto vás provede Markétka z Lásky bez vrásky. Příchod nevěsty a ženicha, výměna prstýnků a slibů, první novomanželský polibek. Můžete si si tak celou situaci zažít ještě před tím, než vás to čeká „načisto“.

Dozvíte se základní rady, které se týkají založení a uspořádání tabule, možnosti dekorací – výhody, nevýhody, finanční stránky; prezentace využití různých tipů ubrousků včetně různých variant skládání, zdobení židlí, nebo také zasedací pořádek.

Co vše je typické pro svatební filmy od dvojky Holas Videography? 4 pilíře, které vždy dodržují, a které zajišťují, aby vytáhli z vašeho dne maximum – storytelling, výběr hudby, mluvené slovo a kvalita před kvantitou.

Dozvíte se, z čeho mohou být vyrobeny vaše snubní prstýnky a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých materiálů. Pavla s Davidem Vám také přiblíží, jaké jsou trendy a jak hodně originální můžete svůj prstýnek mít.

Ladící vizuál lahodí sice oku a Instagramu, ale správnou atmosféru bez hudebního podkresu vykouzlit nedokáže. Chci tedy na obřad hudbu živou, reprodukovanou nebo žádnou? Potřebuje oddávající mikrofon? Co s podkresem během oběda? A co večer – kapela, DJ nebo obojí? Kdy má hudba spustit? Podle čeho se rozhodovat? Na co si dát při jednání s muzikanty/DJem pozor? Ostřílený svatební muzikant a kapelník Binge Bandu nabízí spoustu užitečných tipů, jak perfektně naladit vaši svatbu.

Vytvořte si svatební oznámení, které bude vypadat profesionálně, ale přitom si ho vytvoříte v pohodlí vašeho domova. Zaměříme se na jednoduchou grafiku a efektní prvky s minimálními investicemi. Vysvětlíme si výhody a nevýhody, pokud se rozhodnete udělat si svatební oznámení a třeba i veškeré tiskoviny sami.

Adél a Martin měli svatbu teprve nedávno, v létě 2021. Spojíme se s nimi online a vyzpovídáme je z jejich zkušeností – co si ze svého plánování svatby odnesli, z čeho se poučili a co by dnes udělali jinak.

Jak z minima vymáčknout maximum? Jaké maličkosti pomohou budovat krásné chvíle a jak dospět k tomu, aby byl váš svatební den vizuálně zajímavější? S tímto tématem se pojí splnění dílčích bodů, které podpoří plynulý chod. Fotografka Manina Pizza a Jakub Žďárský se vás pokusí naladit na vlnu, která vám umožní prožít každý malý moment naplno, projevit emoce, uvolnit se a pomůže také fotografům/kameramanům zaznamenat nevšední příběh vašeho velkého dne.

Neděle

Zkuste naplánovat bezodpadovou svatbu! Ušetříte přírodu, svoje nervy a finance. Nemusíte být zahlcení věcmi, co se obtížně recyklují. Pokec o nápadech a průřez inspirací ne jen na internetu, ale i v běžném životě, když třeba zařizujete svatbu. Minimalisticky, elegantně a s grácií svatba na pohodu. V přírodě něbo ve městě, je to fuk.

Slavobrána je bezpochyby dominantou celého obřadu, teda kromě nevěsty. Nechte se inspirovat a pusťte si přednášku od Verči, která vám napoví, jak by měla taková slavobrána vypadat a jaká květinová výzdoba se na ní hodí.

Stále ještě nevíte, jak nejlépe uchovat a zhmotnit vaše vzpomínky na svatební den? Roman Bezděk vám během pár minut poradí na co se soustředit při výběru kameramana a jak vlastně celý proces tvorby videa probíhá.

Na tuhle přednášku se opravdu vyplatí počkat! Vyslechnete si totiž zkušenosti člověka, který je na svatbě jako doma, a proto dokáže vše brát s nadhledem a s humorem.

Pomocí 3D programu vyrábí snubní prsteny tak, aby dokonale seděly k zásnubním. Nošené společně na jednom prstu tak vytváří krásný celistvý šperk, takovému kompletu pak říkají dokonalý pár. Jaký zvolit snubní prsten k zásnubnímu, abyste byli hrdými majiteli takového dokonalého páru?

Určitě nám dáte za pravdu, že s prázdným žaludkem si člověk užívá tak nějak polovičatě. Zajistěte proto pro své svatební hosty dostatečný přísun jídla a pití, aby si vaši svatbu užili s plným břichem na 100%. Nevíte si rady s množstvím, složením nebo načasováním? Tahle přednáška je pro vás ta pravá. Navíc se můžete na cokoliv zeptat!

Jaký je rozdíl mezi živou hudbou a tou reprodukovanou? Harfistka Simona Voříšková vás seznámí s nejčastějšími nástroji a ansábly a vysvětlí, co od kterého nástroje očekávat. Vše nakonec doplní malou ochutnávkou na harfu z klasické a filmové hudby, pohádky a popu. Ukáže, že i moderní hudba zní na klasické nástroje mile a ani starší generace neurazí.

Máte jedinečnou možnost podívat se do prostor svatebního místa Pivovaru Beránek, odkud vám budeme celý veletrh vysílat živě. Provedeme vás všemi zákoutími a vy si tak můžete očíhnout, jak by svatba na takovém místě mohla vypadat, aniž byste museli vážit cestu. 

Taky Denisa a Honza se brali v roce 2021. Náš moderátor je vyzpovídá z jejich zkušeností s plánováním svatby – jaká úskalí to s sebou nese a co by poradili budoucím párům, aby jim z toho nešla hlava kolem.

Nech lásku vyrůst aneb jak na udržitelnou svatbu od prvních fází příprav. Začněte třeba už svatebním oznámením na semínkovém papíru, které si mohou svatební hosté zasadit a sledovat, jak vaše láska roste. Zajímavé, že? Více se dozvíte právě na této přednášce.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.