Kaiser Franz

Kaiser Franz 1 (2)

A máme tu dalšího vystavovatele se štítkem “Pozor, vysoce návykové!”. Kaizer Franz jsou mistři v přípravě burgerů a tzv. street food.

Svatba jako pro císaře!

Už od roku 2014 se věnujeme street foodu. Jeho neoddělitelnou součástí je komunikace se zákazníky, kteří nám vidí pod ruce a během přípravy jídla si s nimi můžeme popovídat o kvalitních surovinách v našich burgerech nebo třeba o počasí. Právě proto nás tolik baví catering na svatbách, při kterých můžeme naše klienty opravdu poznat a stát se plnohodnotnou součástí jejich veledůležitého dne.

Naše věhlasné burgery, ale také třeba mexické quesadilly, vietnamské nudle nebo americké hot dogy zaručeně ozvláštní i Vaši svatbu. Nejraději máme občerstvení založené na principu street food festivalu, kdy mohou Vaši hosté ochutnat široký vějíř různých pokrmů servírovaných v menších porcích. Ale nebojte, o klasický raut nebo polévku s knedlíčky Vás samozřejmě také nepřipravíme – pokud budete chtít. Rádi pro Vás vypracujeme nabídku přesně na míru Vašim představám a chutím.

Comments are closed.