Vision Production Agency

Vision production agency mají více než 17ti letou zkušenost v hudební branži, takže žádné nováčky nečekejte. Kdo si přeje informační nášup, může číst zde.

Co z Vaší široké nabídky služeb běžná svatba nejčastěji využije? 

Samozřejmě je to zejména zvuk. Snoubenci poptávají ale také vizuální efekty jako třeba světla, mlhovače, lasery, apod. Často využívají i videoprojekci a různé venkovní vybavení (lehátka, slunečníky, zahradní topidla, stoly atd.)

A dokážete nabídnout i něco, co se u nás na svatbách moc často nevidí?

Taková naše specialita je rozhodně plazivá mlha a oheň, obojí s úplně novou technikou. Tu na svatbách často nevidíte, ale obojí dokáže zábavu výborně nastartovat i zajímavým způsobem doplnit. Dokážeme nabídnout i spolupráci DJe s živou hudbou (saxo, housle atd.), což je určitě něco, co překvapí a zaujme mnoho svatebních hostů. 

Proč by se měli snoubenci raději obrátit na Vás a nepoptávat jinde třeba sólo DJe, kterého si našli na internetu?

My můžeme snoubencům nabídnout ověřené DJ s bohatými zkušenostmi, pozitivní zpětnou vazbou, a to vše dokážeme poskytnout i formou komplexního balíčku na míru. Máme více než 17 let zkušeností a disponujeme výlučně profesionální technikou, a to jak zvukařskou, tak DJskou. Jsme schopni ozvučit současně i 10 menších svateb. 

V čem se především liší práce DJe na diskotéce od jeho fungování na svatbě? 

Práce Dje na svatbě je mnohem složitější ve výběru muziky. DJ si určitě nemůže dovolit hrát jen „pro sebe“, jelikož svatebčané a novomanželé očekávají, že je DJ bude hlavně bavit a určitě jim zahrát to, co mají rádi, tzn. na přání. Dále by určitě svým slovem měl pobavit hosty. Svatba je velmi specifická, protože musíte zaujmout jak děti, tak i dospělé osoby, věkové rozmezí proto může být i 70 let. Proto je potřeba si důkladně promyslet, jakou muziku zvolit a v jakou hodinu. Hraní na diskotéce je zase spíše o tom, jaká akce zrovna probíhá a jaký žánr by měl Dj hrát. Tam je pak hodně výběr na něm osobně.

Jsou nějaké podmínky, které Vám musí snoubenci na svatbě poskytnout a bez kterých se neobejdete? Elektrická energie, zastřešení, připojení k internetu, nábytek? 

Primárně elektřinu. Vhodný je stůl 2x1m. Určitě potěší zajištěné pití a občerstvení, protože tam DJ stráví relativně hodně času 😉 Zbytek už řešíme individuálně s klientem dle jeho dalších požadavků a objednaných služeb.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.