Svatbárium na síti

Chystáte se na svou svatbu, nevíte kde začít a jde vám z toho hlava kolem? Tak to jste tu správně! Uspořádali jsme totiž jedinečný svatební veletrh v bezpečném prostředí sítí. Nemusíte se tak trmácet přímo do místa veletrhu, ale můžete si poslechnout velkou dávku rad a inspirace ze svého oblíbeného křesla.

Termín

Živé vysílání již proběhlo, ale stále je možné koupit vstupenku a sledovat všech 27 přednášek ze záznamu.

Cena vstupenky

Cena vstupenky je 200 Kč.

svatbárium na síti
Jak se vyznat ve stylech svatební fotografie

Na co se můžete těšit?

Můžete se těšit na přednášky a rozhovory na nejrůznější svatební témata, které jsou vedené skutečnými profesionály. Dozvíte se tipy a triky, jak uspořádat svoji svatbu bez stresu a s lehkostí. Vše vám naservírujeme pod nos, aniž byste museli trávit dlouhé hodiny serfováním na internetu a hledáním těch správných informací. Setkáte se s koordinátorkami, fotografy, floristy, zlatníky, švadlenkami, kameramany, hudebníky a dalšími skvělými odborníky připravenými pomoct s realizací vaší veselky v této zvláštní koronavirové době.

Pokud budete mít dotazy, můžete je pokládat do komentářů pod jednotlivé přednášky. Všichni naši přednášející vám na ně rádi odpoví i v budoucnu.

Jaké je Svatbárium na síti?

S hromadou nových informací

Dozvíte se spoustu užitečných svatebních rad a načerpáte inspiraci

Plné odpovědí na všechny otázky

Všechny potřebné informace k plánování svatby dostanete naservírované přímo pod nos

Časově variabilní

Jakoukoliv přednášku si můžete pustit kdykoliv na to budete mít čas

S podpůrnou FB skupinou

Můžete se přihlásit do uzavřené FB skupiny, ve které najdete všechna videa, aktuální informace a můžete vznášet dotazy

S přátelskou atmosférou

Všichni vystavovatelé jsou profesionálové ve svém oboru a nebojí se vám poradit

Baby friendly

Můžete poslouchat a u toho si hrát se svými dětmi, znovu si pak můžete pustit to, co vám náhodou unikne

Jak postupovat, když si chci pustit všechny přednášky z veletrhu?

Začněte nákupem vstupenky. Po dokončení nákupu vám přijde e-mail s přihlašovacími údaji do prostředí, kde najdete všechna videa. Můžete se také přihlásit do soukromé podpůrné FB skupiny, která obsahuje aktuální informace a odpovědi na otázky, které nebyly zodpovězeny během přednášek.

Na jaké přednášky se můžete těšit a od koho můžete načerpat inspiraci na svatbu?

Úvodní slovo organizátorek svatebního veletrhu Svatbárium na síti.

Dozvíte se, jak využít lokální a sezónní kytičky na výzdobu vaší svatby.

Veronika Horáková
Verčino Kvítí – květiny

FB

“Kamarádka má ze svatby video a já ho chci taky!” může to být ta správná motivace? A na jaké další otázky se sám/sama sebe zeptat než se rozhodnu? Stavte se za námi na přednášce, rádi to s vámi probereme!

Holas Videography – kameraman

web, FB

Občas trochu s nadsázkou říkám, že nevěřím svatebnímu fotografovi, který za sebou nemá vlastní svatbu. Před tou naší jsem jich vyfotil hodně přes sto. Ale až jako ženatý jsem naplno pochopil, jak výjimečná chvíle to je. Když už zmiňuju naši svatbu… fotograf nestihl vyfotit první polibek, ani to, když se během obřadu pozvracel jeden svatebčan. Po obřadu začalo strašně pršet a do rána už nepřestalo. Zapomněli jsme nakrojit dort, protože jsme bosí tancovali v dešti až do pozdní noci. Z toho všeho si dodnes děláme legraci! Na nemálo fotografiích vám ukáži, jak může být humor a nebraní se příliš “vážně” krásným způsobem, jak prožít vlastní svatbu 🙂

Vojta Hurych – fotograf

web, FB

Povrchové úpravy snubáků a jejich “nástrahy”. Neposedné bílé zlato – proč časem mění barvu? Budeme vám průvodcem všemi materiály jak vhodnými, tak nevhodnými pro výrobu snubních prstenů. Podíváme se i na tvary a velikosti snubních prstenů jak na praktické, tak na extravagantní.

Pavla a David Lomosovi DALOO – zlatnictví

web, FB

Bojíte se, že si vyberete šaty a při zkoušce, těsně před svatbou, si nebudete jistí, že jsou to ty pravé? Na této přednášce zjistíte, čím se při výběru řídit, čím se nechat ovlivnit a čím naopak ne.

Karolina Vanc – svatební šaty, oblek

web, FB

Najděte odvahu udělat si svatbu upřímně po svém a ne podle všeobecných instagramových trendů. Na této mini přednášce vám Věra poví o tom, proč se i na svatbě vyplácí hledat vlastní opravdovost. Zaměříme se také na přípravu svatebních oznámení, na která se Věra specializuje pod značkou Planeta manželství.

Věra Veselá
Planeta Manželství – tiskoviny

web, FB

Nenechte nic náhodě a připravte se dopředu na to, co vás při svatebním obřadu čeká. Od první cesty na matriku až po výběr hudby.

Markéta Benešová
Z lásky bez vrásky – koordinace

web, FB

Vyznejte se mezi kameramany a odhalte, co všechno se vyplatí zjistit, abyste si dokázali vybrat toho pravého.  Kameramana, samozřejmě. Protože toho pravého pro život už máte. Dozvíte se i to, co všechno za jejich prací stojí.

Luboš Konečný
Forpix Videography

web, FB

Snubní prsten jako kroužek – nutná formalita nebo talisman připomínající důležité okamžiky vašeho společného života? Jak si z tohoto šperku udělat něco výjimečného a svého, aneb co přináší individuální přístup zlatníka ke snoubencům. Povídání o možnostech zhotovení prstenů na zakázku přesně podle vašich představ a o tom, jak si tuto část příprav na svatbu co nejvíce užít.

Jakub Líbal – zlatník

web, FB

Ladící vizuál lahodí sice oku a Instagramu, ale správnou atmosféru bez hudebního podkresu vykouzlit nedokáže. Chci tedy na obřad hudbu živou, reprodukovanou nebo žádnou? Potřebuje oddávající mikrofon? Co s podkresem během oběda? A co večer – kapela, DJ nebo obojí? Kdy má hudba spustit? Podle čeho se rozhodovat? Na co si dát při jednání s muzikanty/DJem pozor? Ostřílený svatební muzikant a kapelník Binge Bandu nabízí spoustu užitečných tipů, jak perfektně naladit vaši svatbu.

Binge Band – kapela

web, FB

“Zero waste” je stále větším módním trendem. To je dobře ať klidně je. Hlavně ať je tenhle trend vidět i v reálu, ne jen na internetu na fotkách.
Zkuste bezodpadovou svatbu! Ušetříte přírodu, svoje nervy a finance. Nemusíte být zahlcení věcmi, co se obtížně recyklují. Pokec o nápadech a průřez inspirací ne jen na internetu, ale i v běžném životě, když třeba zařizujete svatbu. Minimalisticky, elegantně a s grácií svatba na pohodu. V přírodě nebo ve městě, je to fuk.

Háta Derner – fotografka

web, FB

Nevíte, jak si představit improshow svatbě? Co to vlastně je? Nechte se vtáhnout do děje a zjistěte dopředu, co vás čeká a jak to může obohatit vaší svatbu.

Svatební Improshow – improvizační show

web, FB

Víte o tom, že je možné nechat si vymodelovat 3D návrh vašeho vysněného prstýnku a pak ho podle toho nechat vyrobit? Na této přednášce se dozvíte všechny podrobnosti.

Salaba zlatnické studio – zlatnictví

web, FB

Proniknete do tajů a tradic květinové výzdoby. Dozvíte se spoustu zajímavostí o symbolice květin a jak nejlépe je vybrat, aby se hodili k vaší svatbě.

Helena Švermová
Statek Ledkov – květiny

web, FB

Na první pohled se může zdát, že je výběr snubních prstýnků brnkačka, ale ve skutečnosti to není jako kupovat vánočního kapra. Jsou zde ve hře barvy, tvary, materiály a styly. Nenechte se proto zmýlit a poslechněte si, jak na to.

Milan Ulbrych – zlatník

web, FB

Poznejte rozdíly fotograf, fotobudka a instax. Poslechněte si tipy a triky, jak fotobudku používat a jak vytvořit zábavu pro hosty po celou dobu večera.

Fotonaut – fotobudka

web, FB

Stále ještě nevíte, jak nejlépe uchovat a zhmotnit Vaše vzpomínky na svatební den? Roman Vám během pár minut poradí na co se soustředit při výběru kameramana a jak vlastně celý proces tvorby videa probíhá.

Roman Bezděk – kameraman

web, FB

Jídlo a pití je na svatbě jedna z nejdůležitějších věcí, takže pokud uvažujete o cateringu, je tahle přednáška přímo pro vás. Díky ní určitě nešlápněte vedle a vyberte si správně.

Kaiser Franz – catering

web, FB

Podle čeho si vybrat fotografa, abyste byli s fotkami spokojení, aneb co všechno je důležité ověřit, než si s někým plácnete! Dozvíte se, co všechno od nich máte chtít, když je poptáváte a na co se zeptat na předsvatební schůzce.

Kateřina Sedláčková – fotografka

web, FB

Když přesně nevěsta neví, co chce, je Míša schopná z tohoto chaosu vytěžit maximum a vyloupnout oznámení přesně takové, jaké nevěsta vlastně ani nevěděla, že chce, ale její podvědomí k tomu Míšu navedlo. Míša je takový designer, který tomu chaosu dá tvar a formu. A to ji baví. Číst mezi řádky. Mimo jiné pohovoří i o tom, jaké to je být dvojnásobnou maminkou na volné noze a jak to doma s dvěma rarachy zvládá.

Michaella Art – tiskoviny, krasopsaní

web, FB

Životní prostředí a sociální zodpovědnost se týká i oblasti šperkařství. Laboratorně vytvořené drahokamy získávají čím dál větší popularitu díky své šetrnosti k přírodě, etickému přístupu a výrazně nižší ceně v porovnání s přírodními diamanty a drahokamy.

Salaba zlatnické studio – zlatnictví

web, FB

Co Vás čeká po prvním ano? Jak se nezbláznit a nepropadat panice? Užívat si své zasnoubení, hýčkat svou lásku a jeden druhého je to nejdůležitější. A my vám poradíme, jak na to.

Eva a Agáta
Studio Kuráž – svatební a eventové studio

web, FB

Dozvíte se, kde vůbec hledat svatební šaty a jaké jsou možnosti. Podle čeho vybírat typ a střih svatebních šatů, jaký styl se hodí k jakému prostředí a na co se připravit při návštěvě butiku/salonu.

Oui Boutique – půjčovna svatebních šatů

web, FB

Osobní zkušenost fotografky v tom, jak uspořádat svatbu za 14 dní, bez zbytečných kompromisů dle vašich představ, i s některými případnými bonusy navíc.

V této době nikdo z nás neví, co bude za týden, natož pak za půl roku. Není proto od věci řídit se pravidlem: „Když miluji, není co řešit a čeho se bát.

Michaela Fousková – fotografka

web, FB

Prsteny jsou na celý život, proto je důležité vybírat je v klidu ideálně s osobním přístupem zkušených šperkařů.
Dozvíte se, jaké jsou výhody setkání s lidmi, které vám prsteny nejen vymyslí, ale zároveň i vyrobí.
Máte o svých prstenech jasnou vizi nebo naopak netušíte které? Poslechněte si tuhle přednášku a svěřte se do osobní péče zkušených šperkařů.
 
Pavla a David Lomosovi  DALOO – zlatnictví
 

Poslechněte si vystoupení violencellovo-kytarového dua.

Poprvé – hudební duo

web, FB

Co o veletrhu řekli účastníci veletrhu

Reakce na celý veletrh

Reakce na přednášku "Neberte se příliš vážně aneb humor ve svatební fotografii"

Reakce na přednášku " Jak na hladký průběh svatebního obřadu"