Praktické informace pro návštěvníky

Rádi bychom, abyste na veletrhu strávili příjemný čas plný inspirace, dobrého jídla a pití, zajímavého programu a milých osobních setkání. Proto jsme se pro Vás společně s Petrof Gallery pokusili vytvořit co nejpříjemnější podmínky.

Pro nastávající nevěsty jsme připravili tzv. Veletržník do kapsy – přehlednou brožurku s kontaktními údaji vystavovatelů, prostorem pro Vaše poznámky a veletržním to-do listem. Avšak pozor! Je vytištěn pouze v omezeném množství, tak si pro něj pospěšte!

Pro návštěvníky je připravena šatna s obsluhou, kde si můžete zdarma nechat odložit své bundy a kabáty.

Občerstvit se můžete přímo ve vzdušné kavárně Petrof Café, která nabízí kromě vynikající kávy a pití i řadu skvělých dezertů.

Přednášky, vystoupení a workshopy, které nesmíte vynechat, naleznete vč. času jejich začátku v harmonogramu.

Vstupné na místě 200 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Toalety najdete v přízemí Petrof Café.

V prostorách je dostupná wifi síť, heslo naleznete hned u vchodu v Petrof Café. Nahrávejte fotky ze Svatbária ještě za tepla na sociální sítě. #veletrhsvatbarium

Prosíme návštěvníky aby ve všech prostorách dodržovali velmi přísný zákaz kouření!

Pokud se k nám vydáte MHD, vystupte na zastávce Na Brně. Z nádraží Vás dopraví trolejbusy s čísly 1 a 2.

Pokud by vám při veletržních nákupech došla hotovost, doplnit ji můžete v bankomatu hned několika bank v obchodním centru Futurum.

Vchod na veletrh je přes Petrof Cafe. Pro kočárky a vozíčky, využijte bezbariérový přístup vchodem přes Petrof Showroom (místnost s piany a pianiny).

bezbarierovy vstup ok03jlznqu236g4zk0sjoq0t3vy5yqsmqemz29u0ow
Půdorys prostorů

Parkování

Bezplatné parkování se nachází bezprostředně před budovou Petrof Gallery, nebo v téže ulici podél dalších budov. Pokud plánujete současně i návštěvu obchodního centra Futurum, pěšky na veletrh půjdete cca 10 – 15 minut (dle svižnosti Vaší chůze).

parking navstevnici

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.