Planeta manželství

Přečtěte si rozhovor s moc milou a talentovanou Věrou Veselou, která umí vykouzlit opravdu originální svatební oznámení.

Co Vás přivedlo k tvorbě svatebního oznámení?

No, hádejte, jak to mohlo začít! Sama jsem se vdávala a jelikož mě baví kreslit, rozhodla jsem se nakreslit si oznámení sama. Vytvořila jsem takový obrázek, jak já a partner Filip letíme ve skafandrech na planetu manželství. A jelikož se mi manželská planeta osvědčila, napadlo mě tam doprovázet i ostatní. 

Musí mít snoubenci jasnou představu o tom, jak by mělo jejich oznámení vypadat nebo jim dokážete poradit?

Není nutné mít jasnou představu. Mnohem více pomůže se tak nějak sjednotit s partnerem a zkusit si dát dohromady všechny nápady, postřehy a nálady, které se s jejich svatbou pojí. I když třeba na první pohled nedrží pohromadě, nebo je jich moc, jsou to vaše pocity a priority – a ty jsou nejdůležitější. Jako maják nás pak na společné schůzce spolehlivě dovedou k tomu, co doopravdy chcete sdělit. 

Jaké náležitosti či vlastnosti by mělo podle Vás svatební oznámení mít?

Fantazii se meze nekladou a proto může mít oznámení tisíce podob. Pro někoho bude důležitý stylový design, pro jiného třeba odvyprávění příběhu, kde se s partnerkou poprvé potkal. Kde bych ovšem zůstala při zemi, je jasné sdělení kde, kdy a kdo se bere. Je potřeba mít na paměti, že tento praktický základ musí být na první pohled jasný kamarádovi i devadesátileté tetičce. 

Když se Vám dostane do rukou něčí svatební oznámení, co Vás osloví více? Čarovná jednoduchost nebo propracované detaily? Volba zajímavých materiálů nebo neotřelý design? 

Nejvíc dokážu ocenit hezkou ilustraci, zajímavý nápad a krásný kvalitní papír. 

Přišel Vám email s poptávkou na oznámení a další infografiku a Vy jste nadšená! Jak takový email mohl vypadat? 🙂 

S oznámeními jsem začala teprve loni. Upřímně, jsem zatím nadšená z každého emailu, co přijde! 🙂

Proč by návštěvníci veletrhu neměli Váš stánek minout bez zastavení? 

Nemusíme se hned domlouvat na spolupráci, ale i tak můžeme společně probrat Vaše představy. Vám to pomůže ujasnit si, co vlastně chcete, a mě bude bavit rozvíjet Vaše nápady. Oznámení jsou takové mini knížky s mini příběhy, za každým se skrývá něco neopakovatelného. Je pro mě čest, že se mnou někdo chce svůj příběh sdílet!

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.