Pivovar Lindr Mžany

Na žádné české svatbě nemůže chybět ženich, nevěsta a pivo. A kde jinde svatbu uspořádat než rovnou u zdroje? Pivovar lindr nám prozradil, jak u nich svatby chodí.

Jsou všichni snoubenci, kteří uspořádali svou svatbu právě u Vás, milovníci piva? 🙂 

Ne všichni snoubenci jsou milovníci piva, ale v den svatby si ho stejně zamilují  ;), ne nadarmo si držíme prvenství v konzumaci piva.

Jaké služby spojené s realizací svatby a případně svatebního obřadu snoubencům můžete nabídnout?

Dokážeme zajistit ubytování pro 18 osob včetně svatebního apartmánu. Kompletní zajištění cateringu. Je u nás možné zajistit svatbu od A do Z (svatební oběd, raut, výzdoba, příprava venkovních i vnitřních prostor).

Nabízíte i ubytování? Liší se nějak novomanželské apartmá od ostatních pokojů?

Ubytovací kapacita činí 18 osob. Samozřejmě, že máme svatební apartmá, které je stylově zařízené. Od ostatních se liší svou velikostí a hlavně manželskou postelí, která je ve velkém dubovém sudu.

Jaké druhy piv u Vás mohou svatebčané ochutnat?

Všechny naše piva jsou nefiltrovaná, nepasterizovaná a spodně kvašená. V základní nabídce máme 4 druhy. 

  1. je Šípek, který Chutná a zároveň povzbuzuje tělo a imunitu přidaným šípkem. 
  2. je Osvěžující pivo Lhoťák, které si nelze dát jen jedno. 
  3. je Dubák, polotmavý ležák z Vídeňského sladu. 
  4. je naše vlajková loď Mžaňák, chuťově plný a hořkostí sebevědomý ležák.

Jak velkou svatbu u Vás lze realizovat? Jsou i nějaká jiná omezení nebo podmínky, které je potřeba mít na paměti, když si snoubenci vyberou právě Vás? 

Jsme schopni pojmout kapacitu 150-ti hostů. Největší omezení se týká nočního hluku, kdy se po 22h musí zábava přesunout do vnitřních prostor. Pokud si snoubenci přejí soukromí a vyžadují uzavření kompletně celého areálu, požadujeme minimální útratu 100.000,-, která zahrnuje veškeré služby.

V čem naopak dokážete vyjít vstříc a snoubencům tak Vaši vzájemnou spolupráci ještě více zpříjemnit? 

Snoubencům se snažíme nechávat co nejvolnější ruce, aby jejich svatba byla přesně podle jejich představ. Nevyžadujeme žádné finance za pronájem. Výzdobu prostor necháváme plně v jejich režii. Nabízíme možnost uvaření vlastního piva ve spolupráci s naším sládkem. Naší předností je také domácí a regionální kuchyně.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.