O veletrhu

Jak to všechno začalo?

Ptáte se, proč pořádáme svatební veletrh Svatbárium? Protože máme rádi jednoduchost, originalitu, nápaditost a praktičnost, které jsme na veletrzích doposud postrádali. Kromě toho nás tahle práce neskutečně baví. Baví nás představa, že to, co děláme, má smysl, a že to pomáhá ostatním. Představa, že neděláme kýčovitou přehlídku vystavovatelů, kteří jen slepě rozdávají své letáčky, ale skutečný svatební veletrh se vším, co k němu patří, veletrh plný nápadů, inspirace, originality. S tím souvisí i pečlivý výběr vystavovatelů, jejichž recenze a zkušenosti takzvaně proklepneme za Vás. Ostatně přesvědčit se na vlastní kůži můžete u seznamu vystavovatelů zde.

jak to vsechno zacalo 1
jak to vsechno zacalo 2

Na co se můžete těšit?

Můžete se těšit na workshopy a přednášky na nejrůznější témata, zjistit praktické informace, které vám internet nepoví, inspirovat se a optat se na cokoliv Vás zajímá. Třeba naší báječné koordinátorky Markétky, která je svatbami otřelá. Pokud by vás zajímalo cokoliv ze světa svatební fotografie, obraťte se zase na naši Kačku, která celý nápad vymyslela. Její foťák viděl už přes 150 svateb, tak vám ráda poradí, na co si dát během focení pozor anebo jak si vybrat svého svatebního fotografa. Na to a spousty dalších praktických rad a nápadů, od všech našich vystavovatelů, se můžete těšit během celého dne. My se těšíme na vás!

Autoři veletrhu

Katerina Sedlackova

Kateřina Sedláčková

Fotografka, nápadotvůrce
Skoro odjakživa jsem hledala, jak by mi můj drobný vzrůst mohl být prospěšný. Netrvalo dlouho a velmi intenzivně jsem začala své výšky využívat právě při focení svateb. On se člověk totiž všemožně provleče, proleze, podleze, přeleze a kolikrát zachytí věci, které nejsou běžnému oku viditelné. Jsem zkrátka svatební fotografka tělem i duší a moje práce mě navíc neskutečně baví. Stejně jako organizace svatebního veletrhu. Věřím totiž, že dělat věci, které pomáhají, obohacují a vytváří úsměvy na rtech, mají smysl.
Tereza Novotna

Tereza Novotná

Hlavička přes marketing a organizaci

Lítám okolo všeho, co je potřeba, takže mě jen tak nechytíte. Jsem pro každou srandu, miluju něco vyrábět, vymýšlet a komunikovat s lidmi. Zajímám se o marketing a o sociální sítě. To všechno je důvod, proč jsem se s nadšením pustila do tak zajímavého projektu, jako je Svatbárium a Svatbárium na síti.

Přihlaste se

Po přihlášení získáte přístup k zakoupeným materiálům.