O Terce

IMG01370

Poznejte blíže Terku, nepostradatelnou součást veletrhu...

Kde nejraději hledáš svatební inspiraci a proč?

Svatební inspiraci hledám na fotkách již proběhlých svateb. Baví mě zkoumat, jak se novomanželé poprali s výzdobou, jaké použili vychytávky, jak sladily barvy nebo jaký měli svatební dort. Dorty já totiž miluju! Lepší jsou ale v mém břiše, než na fotce.

Často dostáváš úkoly z oblastí, které vlastně neznáš. Jak to děláš, že se s tím vždy dobře popereš?

Tak jestli si myslíš, že se s tím vždy poperu dobře, tak to dělám asi dobře 😉 To si mi udělala radost! Ono mi většinou nezbývá nic jiného, než si potřebné informace dohledat. Ve čmuchání na internetu jsem machr.

Je 25.1.2020 9:00. Kde jsi a jak se cítíš?

Dávám si kávičku a dortík v útulné kavárně, krásně to tam voní kávou a já se cítím dobře. Pak mi dojde, že startuje Svatbárium a začínají se mi lehce třást kolena, nervozita stoupá, ale já jsem plná energie pustit se do toho a moc se těším.

Co tě nejvíc baví na organizaci veletrhu?

Baví mě všechno, kromě byrokratického papírování. Záležitostí okolo GDPR, EET, ET, VAT, PAT a MAT mě nebaví. Když je všechno tohle hotové, s hvězdičkami v očích se pouštím do práce. Baví mě to moc! Nejvíc asi představa, že děláme akci, která bude originální, užitečná, a ještě k tomu zábavná.

Proč myslíš, že je veletrh Svatbárium lepší než ty ostatní?

No to je jasný jako facka! Protože je náš, děláme ho celým svým srdcem a dáváme do toho maximum…jinak to ani neumíme.

Obohatila tě v něčem práce na veletrhu nebo naučila ses něco nového?

Získala jsem spoustu nových kontaktů na neuvěřitelně milé lidi, a navíc jsem moc ráda, že jsem se na mateřské mohla zapojit do něčeho pro dospělé!

Comments are closed.