O Kačce

IMG01520

Vyzpovídali jsme Kačku, mrkněte se na rozhovor...

Snažíš se občas snoubencům při svatebním focení něco vymluvit? 

Snažím se jim nenarušovat představu dokonalého dne, ale pokud jsem o něčem přesvědčená, že nebude fungovat, doporučím z vlastní zkušenosti lepší řešení.

Dva roky jsi fotila svatby v USA a nás proto zajímá, jak se liší americká svatba od té české. 

Americké svatby se od těch českých liší v mnoha směrech. Mě nejvíce překvapilo, jak brzy celé veselí v Americe končí. Z českých veselek jsem zvyklá ze svatby odjíždět v pozdních nočních hodinách, s čímž jsem se v Americe nesetkala.  Upřímně mi jsou bližší ty české svatby, kde si lidé na nic nehrají, jsou přirození a sami sebou.

Je 25.1.2020. 23:00 a jsi už doma a máš velikou radost. Proč?

Protože všechno dobře dopadlo a já mám dobrý pocit z toho, že se to povedlo a že jsme si to užili. Vidět úsměvy nadšených nevěst a ženichů je přesně to, proč veletrh děláme. 

Proč ráda fotografuješ právě svatby?

Protože se člověk nikdy nenudí. Miluji ten pocit důvěry, kterou dostanu, když mi novomanželé svěří svůj jedinečný den. Jsem připravená zachytit každý okamžik jejich krásného dne tak, abych nerušila a stala se takzvaně neviditelnou. Záleží mi na tom, aby fotky byly přirozené a co nejvěrněji zachycovali daný moment. Mám navíc štěstí na báječné lidi, tak se svatby fotí samy.

Jak vypadá tvoje vysněná svatba, kterou bys chtěla fotit?

Každá je svým způsobem vysněná. Co může být krásnějšího, než když se dva zamilovaní berou. Pokud bych ale měla ukázat prstem, bude to tam, kde je radost, štěstí, bezprostřednost, originalita a hlavně láska.

Jak tě napadlo uspořádat svatební veletrh?

Měla jsem pocit, že je potřeba udělat přítrž beznaději ve zdlouhavém hledání “těch pravých” dodavatelů, se kterou jsem se velmi často setkávala u svých nevěst a ženichů.

 

Tags: No tags

Comments are closed.