Jak to všechno začalo

IMG07753+

Můžete se těšit na workshopy a přednášky na nejrůznější témata, zjistit praktické informace, které vám internet nepoví, inspirovat se a optat se na cokoliv Vás zajímá. Třeba naší báječné koordinátorky Markétky, která je svatbami otřelá. Pokud by vás zajímalo cokoliv ze světa svatební fotografie, obraťte se zase na naši Kačku, která celý nápad vymyslela. Její foťák viděl už přes 150 svateb, tak vám ráda poradí, na co si dát během focení pozor anebo jak si vybrat svého svatebního fotografa. Na to a spousty dalších praktických rad a nápadů, od všech našich vystavovatelů, se můžete těšit během celého dne. My se těšíme na vás!

Ptáte se, proč pořádáme svatební veletrh Svatbárium? Protože máme rádi jednoduchost, originalitu, nápaditost a praktičnost, které jsme na veletrzích doposud postrádali. Kromě toho nás tahle práce neskutečně baví. Baví nás představa, že to, co děláme, má smysl, a že to pomáhá ostatním. Představa, že neděláme kýčovitou přehlídku vystavovatelů, kteří jen slepě rozdávají své letáčky, ale skutečný svatební veletrh se vším, co k němu patří, veletrh plný nápadů, inspirace, originality. S tím souvisí i pečlivý výběr vystavovatelů, jejichž recenze a zkušenosti takzvaně proklepneme za Vás. Ostatně přesvědčit se na vlastní kůži můžete u seznamu vystavovatelů zde.
 
Photo_00122+
IMG01385

Kateřina Sedláčková

Fotografka, nápadotvůrce

Skoro odjakživa jsem hledala, jak by mi můj drobný vzrůst mohl být prospěšný. Netrvalo dlouho a velmi intenzivně jsem začala své výšky využívat právě při focení svateb. On se člověk totiž všemožně provleče, proleze, podleze, přeleze a kolikrát zachytí věci, které nejsou běžnému oku viditelné. Jsem zkrátka svatební fotografka tělem i duší a moje práce mě navíc neskutečně baví. Stejně jako organizace svatebního veletrhu. Věřím totiž, že dělat věci, které pomáhají, obohacují a vytváří úsměvy na rtech, mají smysl.

IMG01370

Tereza Novotná

Hlavička přes marketing a organizac

Lítám okolo všeho, co je potřeba, takže mě jen tak nechytíte. Jsem pro každou srandu, miluju něco vyrábět, vymýšlet a komunikovat s lidmi. Zajímám se o marketing a o sociální sítě. To všechno je důvod, proč jsem se s nadšením pustila do tak zajímavého projektu, jako je Svatbárium a Svatbárium na síti.