Studio Kuráž

Potřebujete si dodat kuráž při plánování Vaší svatby? Tak není lepší volba, než vybrat studio Kuráž, aby Vám s tím pomohli.

Venclův statek

Pokud hledáte kouzelné místo pro Váš jedinečný den, Venclův statek je dobrá volba!

Epifany Patisserie

Pozor! U následujícího vystavovatele si můžete poslintat klávesnice. Jejich dortíčky jsou luxusní!

Svazek

Nadšení pro kvítí a radost pro tvoření krásných věcí, to spojuje holky ze Svazku. Vyzpovídali jsme pro Vás Petru Kovářovou.

Fotonaut

Chcete si přečíst rozhovor s kosmonautem? Tak to Vás musíme zklamat, tady se dočtete o fotobudce, která je nejzábavnější ve vesmíru.

Gaia Dreamcatchers

Přečtěte si rozhovor s mladou maminkou Barborou Voborníkovou, která vyrábí již pátým rokem lapače snů.

Denisa Marková Make-up Artist

Jestli chcete být krásná a IN, nechte se nalíčit a učesat od profesionální vizážistky Denisy Markové. Její odpovědi na naše zvědavé otázky najdete zde!

Michaela Valášková Photography

Pokud chcete lépe poznat fotografku Míšu Fouskovou (Valáškovou), která je další součástí vystavovatelského týmu, mrkněte se na rozhovor. Určitě se nudit nebudete!

Něco bílého

Je nám ctí představit Vám prvního vystavovatele našeho Svatbária. Jakožto svatební veletrh nemůžeme jinak, než začít něčím bílým, respektive svatebními šaty z obchodu s krásným názvem „Něco bílého“.

O Markétce

Ko ko ko ko koordinátorka Markétka. Takové koktání však u ní neuslyšíte. Je rychlá jako blesk a nic ji neunikne. Má pod palcem naprosto vše, co se od ní očekává, a proto je nedílnou a poslední součástí našeho pořadatelského týmu.